Новини

29.05.2017

На виконання Указу Президента України № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» ТзОВ «Техносфера» обмежує доступ до інтернет-ресурсів, наведених у додатку до згаданого Указу: ЮРИДИЧНІ ОСОБИ, до яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції); повний перелік ресурсів, що блокуються, міститься у пп. 271 — 276 та 422 — 425.

Разом з тим, ТзОВ «Техносфера» наголошує, що ані в Указі № 133/2017, ані в Законі України «Про санкції» немає чітко визначеного і описаного механізму щодо обмеження доступу користувачів мережі Інтернет до заборонених ресурсів та сервісів, тому заходи, яких ми вживаємо зараз, можуть виявитись недостатніми для ефективного блокування санкційних інтернет-ресурсів.

Залежно від того, які саме механізми блокування буде обрано державними органами, ТзОВ «Техносфера» визначить подальші кроки та додаткові ресурси для виконання цього Указу. Вже зараз можна зробити попередній висновок, що реалізація зазначеного Указу матиме фінансові, технічні та організаційні наслідки, і може призвести до зростання вартості послуг зв’язку.