Головна
 • cloud hosting

  Стандарт WIMAX (абревіатура від Worldwide Interoperability for Microwave Access) – це технологія широкосмугового безпровідного зв'язку (протокол IEEE 802.16), яка на відміну від інших технологій радіодоступу, забезпечує високошвидкісні з'єднання на великих відстанях навіть за відсутності прямої видимості об'єкта, на відбитому сигналі.

   


  Детальніше

 • cloud hosting

  Wi-Fi - скорочення від англійського Wireless Fidelity, що означає стандарт безпровідного (радіозв'язку), який об'єднує декілька протоколів та має офіційне найменування IEEE 802.11

   

   

   

     Детальніше

 • our security


  Оптоволоконні лінії призначені для переміщення великих обсягів даних на дуже високих швидкостях. У оптоволоконному кабелі цифрові дані поширюються по оптичних волокнах в вигляді модульованих світлових імпульсів. Це відносно надійний (захищений) спосіб передачі, оскільки електричні сигнали при цьому не передаються..

   

     Детальніше

 • our speed

  Висока швидкість роботи - важлива перевага технологій WiMAX і WiFi.
  Безпровідні технології дозволяють абонентам отримувати щомісяця гігабайти інформації, завантажувати різний мультимедійний контент, та дають можливість переглядати online відео.

     Детальніше

 • affiliates

  Підключення абонентів за допомогою безпровідних технологій (WiFi, Wimax) можливе у будь-якій точці зони покриття за умови наявності прямого чи відбитого радіосигналу.

   

   

   

     Детальніше

 • price

  Компанія «Техносфера» пропонує вигідні тарифи для підключення до мережі Інтернет. Обирайте свою швидкість для доступу до світових ресурсів. Тарифні пропозиції оптимізовані як для домашнього використання, так і для малого, середнього і великого бізнесу.

   

   

   


  Детальніше

   

phone icon

(032) 256-03-05

(098) 374-77-00

Закрити
Ваше ім'я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з зображення

Де ми знаходимося: